Płotki ogrodowe – jaki model wybrać?
4.jpg

Płotki ogrodowe to oryginale rozwiązanie dla Twojego ogrodu. Łączą dwie funkcję – praktyczną i wizualną. Idealnie wyznaczą przestrzeń oraz nadadzą charakteru. Ale ich wybór nie jest łatwy. Na rynku dostępnych jest wiele modeli. Dowiedz się, czym się kierować przy ich wyborze.

Płotki ogrodowe to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które pragną uporządkować przestrzeń w swoim ogrodzie. Sprawdzą się również, jako zabezpieczenie na przykład przed domowymi zwierzakami. Aby spełnić swoją funkcję powinny wyróżniać się pewnymi cechami:

  1. Łatwość montażu

Płotki ogrodowe to gotowy produkt, który należy samodzielnie zamontować. Zazwyczaj występują w systemie modułowym – jeden produkt łączy się z następnym.

I takie rozwiązanie zastosowaliśmy również w naszych produktach. Dzięki temu sam decydujesz, jakiej długości będzie twój płotek. Montaż odbywa się poprzez wbicie w ziemie oraz zaczepienie jednego płotka o zawias występujący w następnym, co obrazuje poniższe zdjęcie:

  1. Materiał oraz wykonanie

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów płotków ogrodowych. Charakteryzują się różnorodnością wzorów, kolorów oraz materiałów z których zostały wykonane. Warto wybrać te z metalu albo drewna – materiały te, niezależnie od wyglądu i stylu ogrodu oraz bryły domu, idealnie się komponują z otoczeniem.

W naszej ofercie znajdują się cztery modele płotków ogrodowych:

  1. Z drewnianymi sztachetkami:

Konstrukcja wykonana z profila stalowego, a następnie pomalowana proszkowo na kolor czarny. Wypełnienie płotka stanowią olchowe sztachetki pomalowane bejcą wodną Teak.

W naszej ofercie posiadamy również trzy metalowe płotki ogrodowe:

  • P03 – z oryginalnym wzorem

Konstrukcja wykonana z profila stalowego, następnie pomalowana proszkowo na kolor czarny. Szerokość płotka 70 cm, wysokość 72 cm, po zamontowaniu ok. 55 cm.

  • Z prostymi metalowymi sztachetami w kolorze czarnym:

Konstrukcja wykonana z profilu stalowego, malowana proszkowo na kolor czarny. Wypełnienie stanowi blacha. Sztachety mają wysokość ok. 60 cm.

Szerokość płotka 82 cm, wysokość 94 cm, po zamontowaniu ok. 75 cm.

  • Z metalowymi sztachetkami w kolorze szarym:

Konstrukcja wykonana z profila stalowego, malowana proszkowo. Sztachety wysokość 60 cm. Szerokość płotka 82 cm, wysokość 94 cm, po zamontowaniu ok 75 cm

Wskazówka!

Warto wybierać produkty, których wykorzystywana jest technika malowania proszkowego, któr5a polega ona na nakładaniu farby proszkowej na powłokę metalu. Posiada cechy zmniejszające niepożądane działania czynników zewnętrznych, takich jak korozja, promieniowanie słoneczne i UV oraz charakteryzuje się dużą odpornością mechaniczną.

Furtka do płotka ogrodowego

Ważnym elementem przy wyborze płotka ogrodowego jest dostępność również furtki. Sprawdzi się ona szczególnie w przypadku ogrodów, w których chcemy ogrodzi np. cześć z zasadzonymi warzywami.

Cała kolekcja naszych płotków ogrodowych dostępna jest pod linkiem: https://www.kowkot.pl/kategoria/plotki-ogrodowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl