Balustrady i przegrody balkonowe

Balustrady mają różnorodne zastosowanie. Najważniejszym jest zapewnienie jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Montowane są przy schodach, tarasach,  na balkonach oraz loggiach. Balustrada stanowi również element dekoracyjny – zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz budynku.

Dlatego bardzo ważne jest, aby wybrać taki model, który spełni obie te funkcje  zagwarantuje bezpieczeństwo, jak również swoim wyglądem podkreśli charakter danego wnętrza-budynku.

Nasze balustrady produkowane są w wysokiej jakości materiałów – stali nierdzewnej oraz czarnej. Własna malarnia proszkowa pozwala nam na oferowanie szerokiej gamy kolorystycznej  jesteśmy w stanie pomalować metodą proszkową na każdy dostępny kolor z palety RAL.


Balustrady nierdzewne

  Balustrady ze stali nierdzewnej to obecnie jedne z najpopularniejszych modeli zarówno w domach prywatnych, instytucjach publicznych czy inwestycjach deweloperskich. Swoją popularność zawdzięczają odporności na korozję, uszkodzenia mechaniczne, trwałości oraz estetycznym wyglądzie.

  Stal nierdzewna idealnie komponuje się z wypełnieniem szklanym, a także drewnianymi dodatkami.

  Balustrada nierdzewna z wypełnieniem szklanym - szyba mleczna


  Balustrada nierdzewna z wypełnieniem szklanym - szyba mleczna


  Balustrady ze stali zwykłej

   Stal czarna jest alternatywą dla stali nierdzewnej. Idealnie sprawdzą się we wnętrzach, jak również na zewnątrz budynku. Ich największą zaletą jest możliwość pomalowania na dowolny kolor z palety RAL, dzięki czemu idealnie dopasowują się do wnętrz. Uzyskana w procesie malowania powłoka lakiernicza zabezpiecza stalową balustradę, sprawia, że jest ona odporna na korozję, chemikalia, czy mechaniczne uszkodzenia. Dodatkową warstwą ochronną jest również ocynk. 

   Balustrada ze stali czarnej


   Balustrada ze stali czarnej
   Balustrada ze stali czarnej
   Przegrody balkonowe

      Przegrody balkonowe idealnie sprawdzą się na budynkach, w których znajduje się wspólna płyta balkonowa, a poszczególne przestrzenie balkonowe do mieszkań wydzielone są przegrodami balkonowymi.

      Przegrody balkonowe mogą pełnić nie tylko funkcję odgradzającą, ale również konstrukcyjną i dekoracyjną. Nadadzą prywatności między sąsiadami, a także uchronią przed promieniami słonecznymi.

      Przegrody balkonowe wykonujemy z aluminium, natomiast wypełnienie stanowi szkło albo poliwęglan.


      Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę: 

      Formularz kontaktowy

      * - Pole wymagane


      do góry
      Sklep jest w trybie podglądu
      Pokaż pełną wersję strony
      Sklep internetowy Shoper.pl