ŚCIANKI I DZRWI INDUSTRIALNE

Ścianki oraz drzwi industrialne idealne wpasują się w wystrój każdego rodzaju wnętrza, a to wszystko za sprawą różnorodnej możliwości aranżacyjnej. Ich zastosowanie jest bardzo wielorakie – dzielą pomieszczenie, przy jednoczesnym zachowaniu wrażenia nieograniczonej przestrzeni, a także zastępują tradycyjne drzwi wewnętrzne.

Oferujemy wypełnienia konstrukcji szkłem hartowanym bezpiecznym: transparentnym, mlecznym i barwionym – grafitowym lub brązowym. A także lustrem albo szkłem plisowanym. Posiadamy własną malarnię proszkową, dlatego jesteśmy w stanie pomalować konstrukcję na dowolny kolor z palety RAL.

Do produkcji wykorzystujemy materiały najwyższej jakości. Wysokogatunkowa stal używana w naszych produktach jest wyłącznie malowana proszkowo, co chroni konstrukcję przed uszkodzeniami i daje gwarancję ładnego wyglądu na długie lata.

Realizujemy zamówienia na konstrukcje stałe – ścianki, ale także elementy ruchome - drzwi jedno i dwuskrzydłowe oraz przesuwne. Zapewniamy kompleksową obsługę zlecenia: od projektu po montaż drzwi i ścian industrialnych oraz terminowość wykonania usług. 

Ścianka industrialna z drzwiami rozwieralnymi
Drzwi industrialne rozwieralne z szybą przydymioną
Drzwi industrialne rozwieralne z szybą przydymioną
Ścianka industrialna z mleczym przeszkleniem
Ścianka industrialna z mleczym przeszkleniem


BEZPŁATNA WYCENA:

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl